Jan Cieplucha Prosperbud - Usługi dla najlepszych

Nazywam się Jan Cieplucha i jestem właścicielem firmy Prosperbud. Od ponad 20 lat zajmuję się usługami remontowo-budowlanymi. W mojej pracy ważna jest dla mnie rzetelność i dostarczanie klientom najwyższej jakości usług na każdym kroku. Od projektowania rozwiązań aż do ich wykonania.

Nasza firma realizowała projekty wnętrz sklepów w galeriach handlowych dla takich marek jak Adidas, Puma, New Balance czy The North Face. Ponadto zajmujemy się od wielu lat budowaniem domów ekologicznych i pracą wykończeniową.

W mojej pracy priorytetem dla mnie jest dokładność, wysoka kultura pracy, dbałość o detale i porządek. Oferujemy usługi dla najlepszych i świadczymy je na najlepszym możliwym poziomie.  Współpraca z nami to gwarancja starannej i terminowej realizacji projektu.

Nasza firma Prosperbud

Prosperbud - Usługi dla najlepszych

Firma Prosperbud to 20 lat doświadczenia w szerokiej gamie projektów budowlanych. Realizujemy zlecenia z zakresu tworzenia miejsc pod sklepy mono-brand w galeriach handlowych i lokale outletowe o powierzchni do 600m^2, budowy ekologicznych domów energooszczędnych oraz wykończenia apartamentów, biur i mieszkań. W naszych usługach stawiamy na całościowe podejście do powierzonego nam zadania od etapu projektu rozwiązania aż po jego finalizację. Zależy nam na osobistym kontakcie z klientem na różnych etapach realizacji zlecenia. Istotne dla naszej firmy jest dostarczenie Państwu kompletnego produktu na najwyższym poziomie. W Prosperbud dbamy o wysoką kulturę naszych pracowników, porządek w miejscu pracy i solidność wykonywanych robót. Korzystamy też z nowoczesnych i profesjonalnych narzędzi oraz technologii. Z naszych usług korzystały marki takie jak Adidas, New Balance, The North Face czy Puma. Firma Prosperbud była wielokrotnie polecana przez naszych klientów innym osobom.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram